Gell për kristalizim të ujit 100gr.

10.00

Ocean PoolGel (Crystal Water) 100gr. Gell për kristalizim të ujit të pishinës.

 

183 stok

SKU: 100111 Kategori: ,

Përshkrim

Ocean PoolGel (Crystal Water) gell për kristalizim të ujit të pishinës.
Mbledh grimcat dhe sporet e algave, rrit efikasitetin e filtrimit dhe dezinfektimit, ndihmon në mbajtjen e ujit të pastër kristal.

Vjen në pako 100 gram për trajtim 15 deri në 20 ditë,  për sasi deri në 60m3 ujë të pishinës!

Informacion shtesë

Peshë 100 g/kg
Përmasa 7.5 × 7.5 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.