Aromaterapi për spa 312gr.

25.00

Kristal i formuar posaçërisht për Spa, që do të përmirësojë përvojën në Spa në Shtëpi. Këto kristale janë të pasura me zbutës që do të qetësojnë dhe relaksojnë muskujt e lodhur me minerale dhe zbutës të trupit. 312gr.

19 stok

SKU: 100930 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Kristal i formuar posaçërisht për Spa, që do të përmirësojë përvojën në Spa në Shtëpi. Këto kristale janë të pasura me zbutës që do të qetësojnë dhe relaksojnë muskujt e lodhur me minerale dhe zbutës të trupit. 312gr.

Informacion shtesë

Peshë 0.312 g/kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.